To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

250l - Mystikowe miraże

Myst ,a czy Twój mandaryn przyjmuje mrożonki?

No ja jeszcze tego cudu nie zauważyłem, co mnie martwi. Chociaż Kodi, o ile dobrze pamietam, mówił, że pobiera mrożonki.

Może potrzebuje troszkę czasu.

Aloha,

Z wczoraj Smile

(04-06-2017, 18:30)napad napisał(a): Myst ,a czy Twój mandaryn  przyjmuje mrożonki?

No więc dzisiaj zauważyłem, że faktycznie, zgodnie z tym co mówił Kodi, ten Mandaryn je mrożonkę Big Grin

Nie zjada jej z toni, ale ze skały dlatego wcześniej nie widziałem jak podjada Smile

Aloha,

Fajne nie Smile

[Obrazek: 6cb7b40732da24cf.jpg]

Bydzie Wink

Aloha,

No to nastąpiła długo oczekiwana zmiana aranżacji i obsady.

Sam nie wiem czy to już wersja docelowa, bo szczerze mówiąc, to i ta skała na środku i te błazenki, to jakoś nie bardzo.

A poważnie, to akwarium zakończyło swoje życie.

Jakby ktoś chciał, to można kupić. Linki w odpowiednim dziale.

Sad52

A ty wiesz ile jest sprzątania. Jak ułożyłem cały mały sprzęt z tego szkła na szafce, to mi się szafka skończyła Smile

Nawet ekspres wyciągnąłem  Big Grin

a czemu akwa zakończyło żywot?

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości