To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

250l - Mystikowe miraże

I będzie Pan to wszystko sprzedawał ? (sumpa nie chcę)

Paniena: A dlaczego Ty zlikwidowałaś swoje?

Lista zaczyna się od:
1. brak czasu
2....

i tu jest cała lista kolejnych powodów, a ich przekrój jest ogromny Smile

(14-10-2017, 17:53)miewan napisał(a): I będzie Pan to wszystko sprzedawał ?  (sumpa nie chcę)

A i owszem. Jak widzisz, akwarium jest wystawione. Chcesz, to zdejmę z olx-a.

A sprzęt się moczy i czyści. Potem w pudełka i jazda.

Listę zrobię, to będziesz sobie mógł wybrać Smile

Musze tylko wiedzieć jaki zakres Ciebie interesuje. I czy będziesz z tego robił morskie czy nie.

I tak nic nie będzie?https://www.youtube.com/watch?v=F9Q5D8hsEgM

Za akwarium dziękuję, właśnie przymierzam się do odpalenia ثالث , ale te będzie "słodkie".
Na fotkach widać masę falowników - to już jest interesujące.
Jak zrobisz listę, nie zapomnij wkleić jej na AO.pl , u nas rzeczy "robiące nurt" mają wzięcie.

ok.

Szkła już właśnie raczej nie ma. Nie sądzę, żeby gościu wziął dużo z tych falowników. Dam znać. Spoko. Na razie nie wystawiam.

(14-10-2017, 19:31)Mystik napisał(a): Dam znać.
fajnie
Do napada : znam Konona osobiście, na żywo jest jeszcze bardziej porypany i jak łatwo się domyślić nieco śmierdzący.

(14-10-2017, 20:18)miewan napisał(a):
(14-10-2017, 19:31)Mystik napisał(a): Dam znać.
fajnie
Do napada : znam Konona osobiście, na żywo jest jeszcze bardziej porypany i jak łatwo się domyślić nieco śmierdzący.

Aj tam Miewan -nieco ,ale kandydat na senatora :Smile  https://www.youtube.com/watch?v=wd2HplZpTsA biedny człowiek
   Myst - wyprzedajesz wszystko tzn.że nic nie będzie ,czy będzie mniejszy litraż?

Nic. Zero. Null. Schluss Big Grin

Ale zawarłem zakład. Ktoś zaoferował butelkę za to, że w ciągu roku znowu odpalę Big Grin

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości