To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

70l - Zielona łąka

Aloha,

No i jest. Szafka z akwarium na razie Smile Bardzo dziękuję Kodiemu i Pawłowi (z Akwaświatu) za podwiezienie mebla. Całość jest produkcją firmy Aquarium-Fish.

Zajebisty wymiar akwarium, które jest głębsze niż wyższe. Szczerze polecam.

Na szafce wygląda tak:

Natomiast środek niestety raczej przypomina szafkę kuchenną lub na ręczniki, niż szafkę na potrzeby akwarystyczne.

No i najpierw zamiast zająć się aranżacją, to zajmę się pracami stolarskimi, żeby to dopasować do moich potrzeb.

Jeśli chodzi o akwarium, to jest to full opti o grubości 6mm. Tak, też bym wolał 8mm Big Grin Ale zrobione jest bardziej niż poprawnie,

nooo... podoba mi się wymiar szkła. Big Grin na białą szafkę bym się nie zdecydowała ale kto co lubi.

jeśli tytuł wątku zapowiada to co będzie to jestem bardzo ciekawa Big Grin a to że szkło jest głębsze niż wyższe to czuję że będzie idealnie pasowało do aranżacji Big Grin

Szkoda że szafka nie ma wzmocnienia na środku

Zdecydowanie polecam akwarium szersze niż wyższe!

Ja już mam dosyć wąskich i niewysokich Tongue A jaki to wymiar ? 60x40x30h ?

60x35x33 (h)cm

Napad: masz 100% racji i nie chodzi o wzmocnienie, bo tył jest pełny i gruby, ale o najnormalniejszą funkcjonalność. Ale i na to się zaradzi Big Grin

Fazi: no chyba, że szersze niż wyższe, bo inaczej się tuba z tego robi Big Grin

Mylisz długość z szerokością Myst Tongue

Ale jak podałeś wymiary to w sumie nie bardzo wiem czym się jarasz. Jakby miało szerokość 45+ to byłoby spoko Wink

No 45+ to bym chyba na balkon wsadził.

Ja przepraszam, ale jaram się tym co mam.
Lepiej sie jarac tym co się ma, niż marudzić bo czegoś się nie ma Smile

(15-12-2016, 8:43)Mystik napisał(a): Lepiej sie jarac tym co się ma, niż marudzić bo czegoś się nie ma Smile

A, to zaiste prawda Wink

Ja również potwierdzam, akwaria szersze niż wyższe mają w sobie coś fajnego! Aż by się chciało wrzucić do takiego kilka ładnych skał i obsadzić wszystko dookola w Monte Carlo Big Grin

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości