To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

AquaJura 2016

Aloha,

Jakby ktoś miał na uwadze, że może by się przejechał do Częstochowy i w ramach Rebelsów/AquaNexusa by mu się chciało troszkę pokazać to i owo, to niech sobie wstępnie zarezerwuje 2-3.04.2016, bo chyba w tym terminie będzie AquaJura2016 Smile

Szczegóły pewnie będą zaś później, ale coś tam się już powoli plącze w zwojach mózgowych co poniektórych Smile

No w każdym razie, ja już wpisałem w kalendarz!

pozdrawiam

wpisuję Smile

Ej, rebelsy my dostaliśmy "zapotrzebowanie" na akwaonanistów już na dzień techniczny,
ja nie tylko wpisałem w kalendarz, ale już wiem że jadę, teraz kwestia ilu jeszcze zza Buga pojedzie do ziemi Świętej ( wstępnie prócz mnie przynajmniej 3 osoby a może i więcej ).
Jedyne rozczarowanie to fakt kwaterunku poza niezapomnianym Domem Pielgrzyma.

boshe miewan, jeno litr komunii trza zabrac ku oczyszczeniu Smile

nio ja pojade
pozdrawiam tai

Z litrem to ja nie dojadę nawet do wa-wy Wink

oj, nagrzeszyl wacpan, wszak dwa litry musisz zabrac Smile
pozdrawiam tai

Nie no Miewan, może ja faktycznie nie doprecyzowałem Big Grin

Impreza chyba jest sobota-niedziela, ale dzień techniczny jest już w piątek. I trzeba być Big Grin

A ja się wacham... Wink
Ile wolnego załatwić- bo niby impreza do niedzieli ale pokarm zacząłem przyjmować koło środy po jednym takim spotkaniu ... Big Grin

Nie wahaj się Hahar  Wink09

Już mamy jakieś informacje  Coffee

http://aquajura.pl/viewtopic.php?f=162&t=4884

kodi date to my znamy a cos wiecej info ??
pozdrawiam tai

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości