To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Błazny w ukwiale

Aloha,

Od samego początku akwarium morskiego miałem dwa błazny. Ale oczywiście byłem świnia i nie miałem ukwiała dla nich, bo wszyscy straszyli, że łazi i parzy.

Patrząc na to jak się błazny fajnie zachowują w ukwiale, np. u Kaliny (tu akurat nie w quadri) czy u Kodiego, to mnie normalnie szlag trafiał jak wracałem i patrzyłem na te moje biedne dwa błazny przy szybie. I żadna euphylia i inne gady nie pomagały.

No i się złamałem i kupiłem kilka miesięcy temu quadricolor. Oczywiście, że troszkę połaził i troszkę poparzył. Jednego nawet SPS-a mi załatwił po całości, a innego uratowałem przestawiając go dalej.

No i co....a ni nic. Przez kilka miesięcy nic. Ukwiał jakby dla błaznów nie istniał.

Aż pewnego dnia niespodzianka. Ukwiał się podzielił, a po dwóch dniach błazny się wprowadziły.

I tu kolejna niespodzianka. Jedne się wprowadził i przez 36 godzin była równa walka na pyszczki. Wygląda jakby się gryzły normalnie, co widać na filmiku na samym końcu. Teraz już się trochę uspokoiły. A najlepiej, że po akwarium pływają w zgodzie. Pokręcone to wszystko Smile

Nie widzę filmu,mam komunikat "zaloguj się ,by obejrzeć ten film".Co to film dla dorosłych ? Big Grin

No a jak myślałeś Big Grin

PS. Zobacz teraz.

Na "podwórku" to wiadomo, ze zgoda, bo i o co się naparzać. Ale, który "pokój" w nowej chacie lepszy... tu już zgody być nie może.

Tak właśnie myślałem. Walka o to który większy pokój zdobędzie Smile

A mnie się wydaję, że  to walka kto ma zostać dziewczyną w tym związku  Tongue

P.S.
Na filmie widać, że nie ma znacznej różnicy w wielkości między błazenkami...

(10-05-2016, 20:53)Mystik napisał(a): No a jak myślałeś Big Grin

PS. Zobacz teraz.

Acha,acha teraz widzę Big Grin.Świetny

A wiesz Kodi, troszkę różnica w wielkości jest. Ten mniejszy i troszkę ciemniejszy jest w ukwiale.

To ten  w ukwiale ma szanse zostać facetem  Tongue

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości