To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Czyszczenie sumpa

Aloha,

Chciałbym wyczyścić sump, bo na dnie troszkę mi się uzbierało i tak się zastanawiam jak to zrobić.

Sump jak wiadomo stoi na ziemi, czyli standardowy myk z wężykiem i zaciąganiem nie wchodzi w grę. A każda pompa jaką mam nie zaciągnie wody na sucho.

Jakieś pomysły?

odmulaczem ?

A co dokładnie masz na myśli? Opisz procedurę jak to sobie wyobrażasz. Po kolei Big Grin

no wkładasz, włączasz baterię i syfek idzie do skarpety.

jaką baterie? Taką nad umywalką czy taką "ala" paluszek?

no taką co jest i zasila odmulacz ,jak pomysł do bani ii w morskim nie można zbierać syfu odmulaczem to niech adm usunie moje posty Smile

Pomysł jest doskonały tylko nadal nie wiem czy piszesz o odmulaczu elektrycznym czy o czymś innym Smile

Takie pytanie od wytrawnego akwarysty Myst  Hammered2
Wkładasz jakikolwiek  filtr wew. (pompę) i jedziesz z koksem. Wszystko Ci wyciągnie i różnica poziomów nie ma wpływu  Exclamation Co to za pytanie   Huh

No ja jeszcze nie znalazłem pompy, ktora zassałaby mi wodę na sucho. Ale może źle szukałem Smile

Tzn. chcesz czyścić na sucho  Blush Czegoś kurde nie doczytałem, a nie można tego zrobić na mokro  Tongue

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości