To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Hydrocotyle Tripartita sp. Japan

Hydrocotyle Tripartita sp. Japan

Występowanie: Wschodnie rejony Azji, Australia
Wysokość: do 5 cm
Wymagania świetlne: średnie-wysokie
Temperatura: 20-28 st C
Twardość wody: miękka do twardej
Uprawa: łatwa

Roślina nadająca się właściwie do każdej wielkości akwarium. Szybko się rozrasta i krzewi więc łatwo zrobić z niej piękny busz Big Grin
U mnie raczej hodowana jako ozdobne pędy na mchu. Jak zrobię lepsze zdjęcia to podmienię, na razie wklejam to co mam Big Grin

[Obrazek: P1050591.JPG]

Szybko i pięknie się rozrasta, nawet w świeżych zbiornikach. U mnie wystrzeliła bez żadnych komplikacji.

dawaj fotę Mateusz bo moje zdjęcie nie powala Tongue Big Grin

Proszę. Kurcze chyba na potrzeby forum muszę zainwestować w jakiś dobty aparat Big Grin

[attachment=155]

[attachment=156]

Ramirezy na bazalcie? Przecież to są jak ich nazwa wskazuje mikro przesiewacze. Krzywdę im robisz takim podłożem :/

http://akwarystykawiki.pl/mikrogeophagus-ramirezi

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości