To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

II Wystawa Akwaryści-Akwarystom 2018 - CHRUSTY

Szkła będą od Juvela - zestawy, ten model cyfrą 125 i do wyboru też kostki 30l aquela
AO właśnie podjęło decyzję o wyjeździe (3 osoby) - już zarezerwowałem 1 zestaw juvela.

Dzięki za informację!

Czy ja dobrze widzę, że akwarium ma wymiary: 81 x 36 x 50 cm??

Jakoś tak, dobraliśmy do tego jeszcze schrimpa i wybrałem stoisko obok Was.
Wiem, że będą Tropheus Tanganika, Małańczak, arapaima, zooleki,arapaima, mA, Maciaszek
oj będzie się działo

Super! Smile

My szkła przywieziemy, ale może ktoś się jeszcze zgłosi i zrobimy coś więcej na miejscu.

No to miew...... podobny zestaw stawiamy Smile a że Wy koło nas to chyba norma już Tongue

Po małej naradzie też jedno juwela 125 zamówiliśmy, z tym że bez szafki na stole i do tego wieziemy mniejsze, dużo mniejsze....
pozdrawiam tai

I rzut sali oceaniki,......

Mamy stanowisko nr 6 , obok stanowiska akwarium on-line i fluwal.

Nie powinno się nic już zmienić ale organizator zastrzegł sobie prawo do innego ustawienia.

Na razie jedzie  myst i tai.
pozdrawiam tai

O ile dobrze przyjrzeliśmy się szkłom Juwela, to mają one wklejoną pokrywę i będzie potrzeba więcej czasu przy aranżacji, a tym bardziej rozbiórce. Do tego szkła mają być funkiel nówki i jako takie pewnie będą musiały być oddane.

Dlatego skłaniamy się w tej chwili do zabrania jednak szkieł ze sobą Smile

Dziewczyny, ciągle czekamy na potwierdzenie Waszych wstępnych deklaracji Smile No chyba, że któryś z mężczyzn się odważy Smile

No i minął kolejny tydzień. Luty zmierza ku końcowi.

Zwracam się do naszych Dziewczyn, które się deklarowały na wyjazd. Nie wiem jak mam traktować Waszą ciszę Smile

Bo pal diabli już tych organizatorów, ale chyba wypadałoby się odezwać, żebyśmy my (ja i tai) wiedzieli czy możemy liczyć na Waszą pomoc czy nie? Smile

No to zaczęliśmy ostatnią prostą Smile

Trzymajcie kciuki,

bardzo przepraszam... nie było mnie. i niestety nie jadę.

porzuciłam akwarystykę

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości