To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Krewetkaria Edisona

Obiecałem pokazać krewetkaria więc przy okazji co pół roku czyszczenia przednich szyb wstawiał swoje typowo hodowlane krewetkaria.

Zdjęcia krewetek będę w czasie aktualizował.

45l. sakura red & babaulti stripces dzielone na pół.
światło led smd 4014 - 15w. woda ph-7 kh4 gh8, filtracja corner jet 3 na powietrze, podłoże żwirek kwarcowy
[Obrazek: CuLcfPS.jpg]

50l. Crystal hybrydy
światło led smd 5630 - 6w. plus 6w Aquael woda ph-6 kh1 gh5, filtracja corner jet 4 na powietrze,  podłoże benibachi
[Obrazek: iAPJ4vH.jpg]

50l. SCR
światło led smd 5630 - 6w. plus 6w Aquael woda ph-6 kh1 gh5, filtracja corner jet 4 na powietrze,  podłoże benibachi
[Obrazek: ffjUdyP.jpg]

110l. blue velvet & blue tiger
światło świetlówka 21w T5  . woda ph-7 kh4 gh8, filtracja 2x corner jet 4 na powietrze,  podłoże żwirek kwarcowy
[Obrazek: th0Lbo1.jpg]

Tylne szyby rozumiem, że służą jako spiżarka Smile

Myst czepiasz się Smile a tu zwierzaczki są najważniejsze Big Grin

(16-04-2016, 11:58)Paniena napisał(a): a tu zwierzaczki są najważniejsze Big Grin

Których jak na lekarstwo  Wink

(16-04-2016, 13:02)napad napisał(a): Których jak na lekarstwo  Wink

Zbiorniki na babaulti stripces, sakura red, Super crystal red są dopiero co zasiedlone po 20szt. tak na początek tydzień temu.

w 110l. jest około 200 krewetek , w 50l. u crystali jest około 100 szt.

Krewetki z natury są płochliwe i nie boją się pokazywać jak jest ich naprawdę dużo. A też sporo wędruje do innych.

Napad czepiasz się a sam wiesz co masz i nie ma ich na wiadra Big Grin

Inwestycje w kolejne akwaria,krewetki,rośliny realizuje tylko i wyłącznie z nadwyżek hodowlanych więc postęp jest uzależniony od ilości wyhodowanych przez ze mnie stworów i roślin, Mieliśmy też zime gdzie jest pewien przestój, ja nie stymuluje ich do rozrodu jeśli same nie chcą.

(17-04-2016, 8:20)Adam napisał(a): Napad czepiasz się a sam wiesz co masz i nie ma ich na wiadra Big Grin

Niee ,ja się k....nie czepiam ,za Ty i owszem Big Grin .Jakbyś nie zauważył są dołączone emoty które coś znaczą ,chciałem tylko zdopingować Ediego do porobienia zbliżeń "stworów"  Tongue

Edi... nie za ładne te szkła Smile

ja tam robale widzę.

fajne foty
pozdrawiam tai

(16-04-2016, 13:02)napad napisał(a): Których jak na lekarstwo  Wink

Proszę bardzo 

Kilka moich krewetek w obiektywie.

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości