To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Może jakieś rybki

Aloha,

Tak sobie myślę, że jakiś ruch na osiedlu bym w baniaku zrobił.

I tak się zastanawiam co by tu wpuścić do mojej morszczyzny.

Na pewno Pterapogon Kauderni. Jedną sztukę na pewno.

Na dno, kolejną babkę (może dłużej pobędzie u mnie). Np. Valenciennea sexguttata lub inna z tego gatunku:

Mam jedną Cryptocentrus cinctus, ale ta cholera wyłazi tylko jak sam jej daje żarcie. O przekopywaniu podłoża nie ma mowy.

No i teraz jeszcze coś do pływania w toni. Może jakieś 8-10 małych rybek. Takie pseudoławicowe coś. Ale sam nie wiem co. Może ktoś ma jakiś pomysł?

Z ławicówkami do morskiego jest taki problem, że te małe mają po kilku miesiącach po 8 cm Tongue Nawet piżamki robią się olbrzymie po jakimś czasie x.X w słodkim było łatwiej Sad
Z Żabą mamy babeczkę ze zdjęcia i robi robotę Smile tak pracowitego zwierzaka w życiu nie widziałem. Przekopuje, podkopuje i przesypuje cały dzień by usypać górkę pod którą jest kamyczek i maleńka dziurka i tam będzie spać Big Grin Rano zaczyna od nowa :>
Też chcieliśmy jakaś ławiczkę ale stanie chyba na 2 parkach jakiś ładnych rybek i na tym koniec z pływającyh Sad

Może podjadę jutro do AquaMEDICA i przynajmniej się przyglądnę co mają.

Szczególnie, że muszę kupić coś z Aquaforestu Smile

No to się ziściło.

Szczegóły tutaj:

http://www.aquarebels.pl/Thread-250l-Mys...62#pid7862

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości