To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Otwarcie sklepu stacjonarnego REEF-POZNAN

Witam.

Z przyjemnością informujemy, iż dobiegł końca remont i urządzanie siedziby stacjonarnej sklepu akwarystycznego REEF-POZNAN.
Adres: 28 czerwca 1956 nr. 223/229 lok. 16 (budynek byłej dyrekcji HCP) jadąc od strony ul. Hetmańskiej po lewej stronie.

http://mapa.targeo.pl/28-czerwca-1956-r-...znan/ulica

Godziny otwarcia na tą chwilę nie są stałe, bardzo proszę o telefoniczne informacje o Państwa wizycie, tel. 507 742 322.

Na miejscu znajdziecie wszystkie produkty do bieżącej obsługi zbiornika morskiego. Asortyment produktów dostępnych na miejscu
będzie się stopniowo powiększał, czas realizacji większości zamówień to 1-2 dni robocze. Projekt swoją skalą zalicza się do mikro 
przedsięwzięć, mam nadzieję, że dzięki wam będzie się rozwijał.

Prawdopodobnie w najbliższą sobotę urządzimy skromne otwarcie z kilkoma promocjami o którym postaram się jak
najszybciej poinformować.

Zapraszam,
Sebastian

http://WWW.REEF-POZNAN.PL
sklep@reef-poznan.pl

No Sebastian Gratulacje w Sobotę Cię odwiedzę w sklepie
- Akwarium 200 L

- Sump 60 L
- 2 x Jebao Rw8
- Ocean Light LED TWIN 2x54W
- Odpieniacz Turboflotor Blue 1000
- Pompa obiegowa EcoRunner 2700
- 30 kg LR i 13kg LS

Jak godziny będą znośne, to może też podjadę Smile

A co to znaczy "kilka" promocji?? Spodziewam się na otwarciu WIELKIEGO BUUUM! Big Grin

Najgorzej, że jeżeli to jest tam gdzie myślę, to z parkingiem nie jest różowo Sad

Witam wszystkich.
Parkowanie pod sklepem do godz. 15ej, nie jest problemem, istnieje możliwość zaparkowania auta na mikro parkingu przy samym wejściu do budynku, który znajduje się za szlabanem. Proszę jedynie poinformować ochronę budynku, iż wybieracie się do mojego sklepu. Po godzinie 15ej parkingi w okolicy pustoszeją. 

Przystanek tramwajowy jest bardzo blisko.

Otwarcie w sobotę na pewno się odbędzie, szczegóły podam wkrótce.

W promocji przez tydzień będą dostępne produkty firmy Blue Treasure, które cieszą się rosnącym uznaniem. Ilość towaru  fizycznie dostępnego w sklepie będzie ograniczona, jednak wszystkie zamówienia złożone osobiście, przez sklep internetowy, maila czy też telefoniczne będą zrealizowane. Pula promocji będzie jeszcze poszerzona.

Żona szykuje słodkie małe co nieco, będzie kawa i inne napoje wykorzystywane jako wsparcie w czasie serwisowania naszych baniaków, stąd powyższa informacja o przystanku.

Wszystkich serdecznie zapraszam!

Sebastian.
sklep@reef-poznan.pl

No i byłem widziałem, pogadałem....miło spędziłem czas!

Ale do rzeczy. Lokal mały, urządzony skromnie, ale przynajmniej można wszystko wziąć w rękę i pomacać. Aquaforest rządzi, ale można znaleźć też fajne rodzynki Smile Do tego można na spokojnie pogadać bez jakieś napinki.

Troszkę brakuję żywych zwierzaków, albo chociaż jakieś akwarium, ale przynajmniej to drugie ma się niedługo zmienić.

Miło spędzony czas i zadowolenie z zakupów. Tak było dzisiaj Smile

Gratuluję otwarcia i trzymam kciuki za rozwój!

PS. Logo daje radę Smile

kurcze, ciekawa jestem... na pewno wpadnę się osobiście przekonać jak tylko będę w Pozku Big Grin

Zapraszam Paniena, tylko proszę o tel. wcześniej, godziny mojej pracy w sklepie na tą chwilę są nie regularne,
jednak z domu do firmy mam 5 minut drogi, tak więc nie jest problemem bardzo szybkie dotarcie do firmy.
Sebastian.
sklep@reef-poznan.pl
te. 507742322

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości