To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Projekt "Chałupa dla Hepatusa"

http://allegro.pl/przelot-przez-szklo-z-...54559.html

tutaj jest toto dokładniej pokazane 

Mystik - a powiedz mi ino, jaką pompę zasilającą oraz cyrkulację byś wybrał ?

Do obiegu dla 800l, to bym szukał pompy jakieś minimum 3000-4000l/h.

A cyrkulację to nie wiem Smile Ja tam nadal jestem zwolennikiem tunze. Ale pewnie jakieś jebao też będzie git. Najlepiej coś z regulacją.

cyrkulacja - z regulacją to na bank Smile

hmmm 3000 - 4000 l/h- nawet z opcją bypass?

a jaką pompę masz u siebie ? Smile

Do tego litrażu raczej wybrał bym jeszcze większą pompę, 4000 to absolutne min.  Blush

Ja mam pompę tunze 1073.040.

Przy mojej wysokości podnoszenia pompa daje jakoś 1300-1400m3/h.

Ja przy moim "maleństwie" mam Devila 2000 i nie zauważyłem aby było jakieś super ciśnienie Tongue Cylkulator  także przepływu 2000 i pralki nie mam  Rolleyes

kolejna porcja wypocin

[Obrazek: IMG_1658.JPG]

[Obrazek: G_D2mJX4GpV5msq_-HWWgOKa8ZZOZwV_ajbS5bgA...30-h586-no]

a tak teoretycznie ma wyglądać "ułożenie" rur

[Obrazek: IMG_1659.JPG]

to dopiero ino komin, już mam zawał jak pomyślę o sumpie, pojemniku na dolewkę i tysiącu innych pierdół które należy przewidzieć i upchnąć do szafki xd

spiętrzenie wody w akwarium - podają 1-2 cm, w zależności od pompy obiegowej oraz wysokości/gęstości grzebienia

Dobrze kombinujesz Smile

Fajne te rysunki, nie myślałem, że jeszcze coś takiego zobaczę Big Grin

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości