To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Roślinki

In-vitro czy sadzonki z hodowli podwodnej? Oto krótkie pytanie, nad którym zastanawiam się. Jakie rośliny będą wytrwale ?Jakie lepiej się adaptują ? Gdzie kupujecie swoję rośliny ? Coffee

Obie wersje maja swoje wady i zalety, przez co nie ma jednej dobrej odpowiedzi.

Ja osobiście kupuję i tak i tak.

Rośliny z "wody" mogą być hodowane w takich warunkach (ilość makro i mikro i CO2), że się tego Tobie nie śniło. Za to  invitro są zawsze takie same.

Trochę mnie wkurza ten żel, ale już się przyzwyczaiłem. A brak glonów i ślimaków jest zaletą.

Najlepiej przed zakupem roślinę widzieć. Wtedy wiesz ile i co kupujesz.

Kiedyś kupowałam tylko rośliny z wody (innych nie było?) i zawsze potem miałam plagę ślimaków Sad Godziny wyławiania... ech... Wink

a teraz "no planaria" i o ślimakach zapominasz Smile

Albo woda gazowana z biedry Big Grin

z gazówką jedyna słuszna metoda...
pozdrawiam tai

ale żeś temat zmienili.. takie pogadanki to do aquaczatora Tongue

Dlaczego. Prawdę piszemy, a i rady dostałaś. Najlepiej bierz rośliny od Panieny lub Napada. Mają same wypasy. Szczególnie Napad Big Grin

Mam rozumieć, że Napada można zaopatrzyć się w coś fajnego? Smile

myst jak zwykle sarkazmami sieje Tongue
pozdrawiam tai

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości