To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Rośliny

Aloha,

Nie chcę zaczynać jakieś ogólnej dyskusji o konkretnej firmie, ale natknąłem się na:

https://www.plantagarden.pl

i tam piszą, że mają rośliny z hodowli wodnej.
Co to oznacza to wiadomo. Po przeniesieniu do normalnego szkła, teoretycznie można mieć roślinę bez zmian. No bo nie jest to emers. Ale oczywiście światło i nawozy mają znaczenie.

Co myślicie?
Może zaryzykuję jakiś zestaw.

Nie ma znaczenia czy roślina z hodowli wodnej czy emersyjnej , wszystko zależy jakie ma się warunki w akwarium.
W Poznaniu dostaniesz wszystko czego byś nie zapragnął/

Poznan to pustynia, nie ma nic lub prawie nic po za standardowymi roślinami,

jak znasz jakiś sklep gdzie można dostać np. cryptocoryny fajne, bucki czy mchy lub wątrobowce do napisz, bo ja

żadnego sklepy z dużym wyborem roślin nie znam. Jeszcze gorzej z rybami i krewetkami....
pozdrawiam tai

Edison.....może i tak, ale... po co mi 5 kubków różnych roślin do mojego szkiełka? Zapłacę za to pewnie ze 150zł i 3/4 wywalę, bo nie będę miał gdzie tego wsadzić Big Grin

A swoją drogą, to podrzuć Twój ranking sklepów z roślinami Smile Jestem ciekaw czy pokrywa się z moim.

(14-10-2018, 7:50)tai napisał(a): Poznan to pustynia, nie ma nic lub prawie nic po za standardowymi roślinami,

jak znasz jakiś sklep gdzie można dostać np. cryptocoryny fajne, bucki czy  mchy  lub wątrobowce do napisz,  bo ja

żadnego sklepy z dużym wyborem roślin nie znam. Jeszcze gorzej z rybami i krewetkami....

Eee,jak chcesz zobaczyć akwapustynie to zapraszam do mnie Hammered2
A jak już będziecie mieli bucki to zanabędę w przystępnej cenie....

No jak tam Edison.....może chociaż ze trzy adresy w Poznaniu?

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości