To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

SS 30 floridy :)

Kosteczka aquaelowa, mam ją od pierwszej wystawy Aqua Jura 2014 czyli właśnie mija 2 lata. Od razu zalana, na podłożu Plant Grower Bed.
Wym. 30x30x35
Oświetlenie 4 moduły po 4 Led każdy.
Filtr Pat mini i grzałka z zestawu.
Kosteczka od kilku miesięcy jest u mnie w pracy Smile

Wygląda obecnie tak:

Załączone pliki Miniatury

Tak się zastanawiam, gdzie Ty się wyprowadziłaś.....i biorąc pod uwagę orientację seksualną obrazków, to chyba jesteś na równiku Big Grin

A bardzo się Tobie chwali stan kostki po 2 latach. Nie każdy potrafi w ogóle utrzymać akwarium bez większych zmian przez dwa lata i żeby j żeby to jeszcze wyglądało Smile

ciekawe szkiełko Smile
pozdrawiam tai

No troszkę się zmieniło, roślinki nieco inne, bo przetrwały microsoria (windelov i chyba pteropus) i bolbitis, flame moss, subwassertang, mini pelia
Do tego jest pistia i rzęsa.

Akurat teraz bojownika już nie ma, bo chciałam bystrzyki amandy, ale coś mi się nie trzymają. Aktualna obsada to gupiki Japan Blue 3, bystrzyki amandy 6 szt, kardynałek złoty 1, brzanka titea 3 oraz banda babaulti, 3 amano i milion zatoczków

A co do zdjęć to wstawiam z komórki i nie da się ich obrócić

Bystrzykom amandy pomogłam się przenieść na tamten świat. Uznałam, że można troszkę wspomóc roślinki i po prostu chlupnęłam Carbo.... Wcześniej nie podawałam I jakiś tak bezmyślnie od razu dałam tak jak podaję w domu, czyli podwójnie. Uratowały się 4 Amandy tylko i dzięki natychmiastowej podmiance.... Sad pozostałe rybki nie ucierpiały.

Upsssss. Szkoda. Człowiek uczy się na błędach :/

Swoją ddogą nieźle musiałaś chlapnąć :/

Dwa razy.. Amandy od razu trafiło a reszta sobie normalnie pływała.

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości