To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Szklane doniczki

Witam. Jeszcze nie mam dostepu do "gieldy"na forum to pisze tu. Będę zamawiać z Chin szklane doniczki do akwa, kogoś interesuje?
 https://pl.aliexpress.com/item/Chic-Akwa....91.rvdBwn 
tak to wygląda Wink w polsce też można kupic ale cena to mniej wiecej 50zl  + dostawa Hammered2 na ali bedzie kosztowac +- 13zl z dostawą, dlatego..jak ktoś jest chętny prosze o PW. Mieszkam w Sulechowie

Aloha,

Widziałem na ostatnich targach w Poznaniu te wynalazki.

Dość ciekawe rozwiązanie do aranżacji. Wziąłbym 2szt., ale musiałabyś mi to wysłać. Bo do Sulechowa, o ile to to Sulechowo w zachodniopomorskim, to wybiorę się może kiedyś latem 2018 Big Grin

Sulechów, zielonogórski Smile dobra, zamówię i na Ciebie

(14-10-2017, 10:42)Mystik napisał(a): Aloha,

Widziałem na ostatnich targach w Poznaniu te wynalazki.

Dość ciekawe rozwiązanie do aranżacji.

Ciekawe ,do czasu jak się przyssawki zużyją Grin20

Ty...słonia się tam ni wkłada. Poza tym....rzeczy zanurzone wodzie tracą.... itd. W szkole nie uczyli? Smile

e tam ,uczyli, a przyssawka i tak puści Smile

Jak się dobrze przyssiesz, to nie puści Big Grin Ale musisz tak wiesz....na glonojada Big Grin

Ładne. RybkaLuna masz chętnych?

(19-10-2017, 2:11)Piorun napisał(a): Ładne. RybkaLuna masz chętnych?

Mystik chce 2, sobie też zamówię 2... jak chcesz to jeszcze jest czas ) zamówię w następnym miesiącu, a kiedy dotrze to nie wiem ))) to chiny ) pisze niby 23-30dni

Też się zastanawiam nad nimi Smile

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości