To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

Zaproszenie na Aqua Jura 2014

Witam,

Pragnę poinformować, że dostaliśmy zaproszenie na Aqua Jura 2014.

Bardzo proszę wszystkich o wypowiedź czy są chętni do reprezentowania forum i czy logistycznie jesteśmy gotowi by coś pokazać.

Myślę, że reprezentacja wyjeżdżająca na targi powinna liczyć minimum 3 osoby żeby to wszystko dobrze ogarnąć.

Jeśli chodzi o mnie to uważam że można spróbować Smile

Kodi - dzięki za zaproszenie.

[Obrazek: a96f33c92c9e3242med.jpg]

Witajcie, w imieniu administracji afczwa.com chciałbym zaprosić Forum Akwarystyczne Aqua Rebels, do wzięcia udziału w I Wystawie i Targach Akwarystycznych Aqua Jura 2014

Sponsorami imprezy są:

AKWA-ŚWIAT salon akwarystyki morskiej Katowice, TROPICAL, MultiMetal Częstochowa

Dotychczasowo swoją obecność potwierdziły:
Magazyn Akwarium, Dennerle, Aquarium-Fish, adamiak-zoo.pl, Zoolek, Tropical, Tubifex, Akwarystyczny24, Aquael i inni

Na imprezę przewidywany jest wstęp wolny ! Odbędzie się także zbiórka pieniędzy na Hospicjum Dziecięce w Częstochowie.

Przewidujemy konkursy akwarystyczne z nagrodami także dla dzieci.

Organizatorzy forom i stowarzyszeniom zapewniają :
-jedno akwarium do litrażu ok 250L oraz drugie 63L.
-dwa noclegi dla 2 osób (w zależności od ilości zgłoszeń, ilość noclegów może się powiększyć)

Aby uatrakcyjnić wystawę, prosimy fora i stowarzyszenia o propozycję aranży i obsady akwariów prezentowanych. Chcemy uniknąć powtarzalności zbiorników a jednocześnie chcemy zwiedzającym pokazać jak największą różnorodność kompozycji, biotopów, ryb itp.

Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać wraz z zapotrzebowaniem na zbiorniki (ilość, litraż i proponowany aranż, obsadę)) oraz liczbę noclegów.

Na zgłoszenia czekamy do 28.02.2014

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam-KODI

Częstochowa.... Big Grin

Ja tam nic do pokazania nie mam Smile, ale jakby był potrzebny jakiś techniczny (przynieś, wynieś, pozamiatać), to jestem do dyspozycji.

Autko dzisiaj lekko uszkodziłem, ale jeździć się ze spokojem da, także w kwestii transportu również mogę pomóc.

A i wypiąć dumnie pierś w imieniu forum mogę Big Grin

Czyli jedziesz Big Grin Jak baniaczek 63l to mogę udostępnić bardzo fajny korzeń, zielsko i inne rzeczy, żeby wszystko się ładnie prezentowało. W razie czego możecie zabrać mojego 30l gotowca. Myślę, że do tego czasu powinienem się wyrobić.

no to dwóch ochotników mamy Big Grin

zielsko jakie w baniaku mam - w razie potrzeby Smile
i jakie graty leżeć rownież Smile

Jakby co to co mamy dostępne na stanie udostępnimy , skały korzenie itp itd osprzęt , termin mi kompletnie nie pasujący Smile

Ja bardzo chętnie pojadę do pomocy Smile w prawdzie mogę jedynie pomóc jako paniena na posyłki ale zawsze coś Big Grin
nooo i dumnie będę reprezentować forum Big Grin

Paniena zarządziła, co następuje:

W związku z tym, że ekipa się znalazła na targi to zarządzam spotkanie!
Konkretnie to 8.02.2014r w fort colomb na godzinę punkt 16.00.

można termin lekko negocjować, (z mocnym naciskiem na lekko Big Grin)

Wszystkich chętnych zapraszamy Smile

Toż to spotkanie za 3 tygodnie dopiero.

Wstępnie oki, termin pasuje.

Konkrety co i jak pewnie przy czymś do picia Smile

Wiele do zaoferowania nie mam ale służę wszelką możliwą pomocą.
pozdrawiam tai

Termin za 2 tygodnie bo do tego czasu chce jeszcze uzyskać wszystkie potrzebne nam informacje żeby wiedzieć juz co i jak i nie gadać w ciemno Smile

Wszyscy, którzy chcą mieć jakiś wkład lub po prostu są ciekawi nas są mile widziani Big Grin

dobra
spis szafy:

- filtr zewnętrzny - bez wkładów ( ale gąbki jakie z łazienki można zawędzić Big Grin Tongue, węże - to zależy ile itd)
- wloty/wyloty jakie również
- kaskada mała eheima tyż leży
- jaka lampka aquaela i być może solar jakaś tam 26 watt
- szkło - antyk klasy zero - kole 30-40 litrów
- piasku 25 kg ( ino palmy i drinka na plaże brak Big Grin)
- zielsko w większości - to co mam w baniaku ( będzie koncepcja i zapotrzebowanie - to będę łowić )
- heleny i redki
- butla co2 ( reduktor trza reanimować )
- no i jeszcze jakieś pierdoły Tongue

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości