To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

photobucket

Aloha,

No i się stało. Fajny serwer do udostępniania zdjęć photobucket.com właśnie stał się płatny. To co było do tej pory za darmo zostało wycenione na 400$ rocznie Big Grin

Dlatego w tej chwili żadne ze zdjęć linkowanych z photobucket nie są widoczne.

Ponieważ mnie to też dotknęło, to szukam jakiegoś rozwiązania. Jakby ktoś miał jakiś pomysł, to niech da znać.

pozdrawiam

ja korzystam z serwera portalu fotosik. Też płatny ale tańszy Smile

A którą opcje masz? 1,58zł czy 3,92zł?

Zawsze to taniej niż 400$ Big Grin

A ty nie korzystasz z Google+? Probuję znaleźć jakieś Twoje z fotosika, ale nie widzę...

tu masz np z fotosika: http://www.aquarebels.pl/Thread-Hygrophila-pinnatifida

korzystałam z google+ do czasu jak coś tam pozmieniali i straciłam cierpliwość xP

na Forosiku korzystam z opcji rocznego abonamentu premium za 47zł (czyli wychodzi  3,92/miesiąc).
Generalnie opcji jest kilka w tym też darmowa ale dla mnie było za mało miejsca Smile

Czyli tak jak myślałem. Ale wielkie te zdjęcia wstawia. Nie ma miniatur?

są miniatury też ale jakoś tak wolę większe Tongue

generalnie masz do wyboru jaką chcesz wielkość zdjęcia ale ja zawsze wklepuję oryginalną Tongue

Hmmmm.....kiepsko to widzę...... pół godziny czekam na maila potwierdzającego rejestrację. Masakra.

a to dziwne... ja generalnie nie miałam problemu. może spróbuj kliknąć żeby wysłał jeszcze raz albo sprawdź folder spam

No właśnie tak zrobiłem i przyszło. Troszkę pogmatwane to zarządzanie zdjęcia i szukam wielu opcji.
Ale cena akceptowalna i może to wezmę.

No więc powoli ogarniam tego fotosika. Nie widzę jeszcze opcji tworzenia podkatalogów w albumach. Może nie ma takiej opcji. Reszta jest w miarę ok. 
Na razie zaryzykowałem 42zł na rok i zobaczymy.

Dzięki Paniena za pomoc.

A już wiem, co mnie wkurza. Jak wstawie link, to odnośnik kieruje do serwisu fotosik, a tam reklamy, reklamy i reklamy, a zdjęcie małe.

trzeba wstawiać to jako obrazek do posta. Wtedy jest spokój. Ale to dłużej trwa Sad

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości