To forum używa cookies
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Możesz zablokować używanie plików cookies na tym forum, jednak pewne elementy mogą nie działać właściwie.

Cookie będzie przechowywane w przeglądarce, niezależnie od wyboru, aby zapobiec powtórnym ci zadał to pytanie. Będziesz w stanie zmienić ustawienia plików cookie w każdej chwili.

staurogyne repens

Cześć,

czy fakt, że moja staurogyne repens zwija liście do wewnątrz powinien mnie jakkolwiek niepokoić? Czy to objaw braku/nadmiaru światła czy cokolwiek innego?
Proszę o podpowiedź

[Obrazek: NO6rVXbqvg9tRCWXCZt9fsbGDwK7HRV-RcZNrQ4o...-h207-p-no]

[Obrazek: PImdh0TXmlbhHXtL86TXvAxrIezPDsoMIKZ__7cw...-h207-p-no]

Poza tym eleocharis mam wrażenie trochę zaczyna mi żółknąć. Coś radzicie?

pomożecie?

Przycinałeś tego eleocharisa?

nie przycinalem jeszcze zadnej z roslin...najwyzszy czas?

Nie o to chodzi Smile

Eleocharis jak przytniesz, to przycięty kłos żółknie i gnije. Przycina się więc tą roślinę najniżej jak można.

Ale jak nie ciąłeś, to i nie ma o czym gadać.

Ja teraz nie mam tej rośliny w baniaku, ale o ile dobrze pamiętam, to potrzebowała nie tyle światła (chociaż >0,5W), co makro. A to ograniczasz z powodu glonów. No i kółko się zamyka.

Ktoś tu od nas ma to w baniaku, to mam nadzieję, że napisze.

z makro startuje od jutra bo zrobilem roztwory z soli wiec sadze ze problem z zolkniejaca eleocharis powinien zniknac...A staurogyne repens?

To samo. Musisz zacząć podawać i odczekać tydzień dwa. Zobaczymy co się zmieni.

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości